Studio D Tánciskola

"A nagy táncosok nem a technikájuk, hanem a szenvedélyük miatt válnak naggyá." "Olyan bűnös ereje van a táncnak...,hogy ha bánatod van derűsebben távozol,mintha valami feledést adó varázsitalt ittál volna..."

Csodakölykök: A csapat 6-10 éves gyerekekből áll, akik a Csokonai úti iskolában csalnak mosolyt edzőjük, Dóri arcára. Egyesek már 2 éve, mások 1 éve táncolnak a csoportban. A START versenyek és egyéb vidéki rendezvények állandó versenyzői. Nagy büszkeség, hogy a 2010-es nagykátai versenyen aranyérmet szereztek! Emellett ezüst és bronz minősítést is többször kaptak már. Rózsaszín kis ruhájukkal és tündéri táncukkal minden zsűritagot elkápráztatnak.

Vagány Banda:  A csapatot 10-12 éves gyerek alkotják. Az órák hangulata mindig vidám, sok a nevetés. A tápiósági verseny aranyérmes csoportja rengeteget fejlődött az elmúlt évben, így minden bizonnyal sok-sok érmet fognak szerezni a 2010-2011-es tanévben is.

Just Dance: A csapat 2008 óta táncol a tánciskolában. Mindenki külön egyéniség, mégis egyre jobban megértik egymást és egyre jobb kapcsolat alakul ki köztük. A csapat tagjai 13 évesek. A Moderntánc.hu versenyeken való állandó részvétel, az izzasztó táncórák, a kisebb nagyobb viták és a kitartó küzdelem meghozta az eredményét, hiszen a 2009/2010-es év magyar bajnok csapataként mutathatom be őket. Külön dicséretet érdemel, hogy a csapat edzőjük ottléte nélkül is képes volt ilyen szép eredményt elérni a versenyen. A jövőben rengeteg sikert tartogat még a csoport. A csapat tagjai koreográfiai képességükről is tanúbizonyságot tettek.

M.C.T.: A csapat 2006 szeptembere óta táncol. 23 érmet és 11 kupát gyűjtöttek össze az évek alatt. A 2008/2009-es év magyar bajnok csapata, az idei évben rengeteget fejlődött. A táncórák hangulata mindig fergeteges, a csapat tagjai nagyon jó barátok lettek az idő során. A táncórákon és az iskolán kívül szabadidejükben is szívesen találkoznak, sok közös programot szerveznek. A jókedv állandó és megdönthetetlen náluk, már-már néha „szindrómába” torkollVigyor. A csapat tagjai koreográfiai képességükről is tanúbizonyságot tettek.

H.D.C.: Hip Hop Dance Club elnevezésű csapat 2009 szeptember óta táncol, a Fekete István általános iskolában. A táncórák nagyon jó hangulatban teltek. A márciusi nagykátai versenyen pedig a legfényesebb érmet, az aranyat szerezték meg, amiért edzőjük Kelemen Zsolt nagyon büszke rájuk.

E.K.G.: Az E.K.G. csapat tagjai mindössze 2009. szeptemberre óta, a Fekete István általános iskolában táncolnak. A kemény edzéseknek és a kitartásnak köszönhetően nem volt olyan verseny, ahonnan ne hoztak volna haza valamilyen érmet. Ebben az évben 3 harmadik, 2 második, és 1 első helyet tudhatnak magukénak. A 2009/2010-es magyar bajnokságon 3-dik helyezést értek el. Emellett bizonyították rátermettségüket, hogy a döntőre tánctanáruk Kelemen Zsolt nélkül is szépen helyt álltak.

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 5
Tegnapi: 1
Heti: 34
Havi: 203
Össz.: 76 168

Látogatottság növelés
Oldal: Elért eredmények
Studio D Tánciskola - © 2008 - 2024 - studiodtanciskola.hupont.hu

A HuPont.hu jelszava az, hogy itt a honlapkészítés ingyen van! Honlapkészítés Ingyen

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »